سامانه تاکسی سرویس آنلاین حــامی

آموزش آنلاین

تشکر از اینکه از خدمات تاکسی سرویس حامی استفاده میکنید.ما در این قسمت، آموزشهایی از طرز استفاده صحیح از وبسایت و اپلیکیشن حامی را قرار داده ایم

برای استفاده از خدمات ما، تاکسی سرویس مربوطه ابتدا باید، اشتراک از ما دریافت نماید.ما پس از درخواست مشتری و پرداخت هزینه یک نام کاربری و رمز عبور برای تاکسی سرویس مربوطه ارسال میکنیم. ادمین محترم با ورود به این قسمت و دانلود اپلیکیشن و یا ورود به سایت www.hamitaxiservice.ir میتواند با ورود نام کاربری و رمز عبور خود، از خدمات ما استفاده نماید.

همچنین رانندگان عزیز، که مربوط به همان تاکسی سرویس میباشند میتوانند با ورود به این آدرس اپلیکیشن مخصوص رانندگان را دانلود نمایند.

نسخه ادمین تاکسی سرویس

شما وقتی وارد سایت www.hamitaxiservice.ir می شوید، صفحه زیر نمایش داده می شود که باید نام کاربری یا رمز عبور دریافتی از ما را اینجا وارد کنید تا وارد پنل کاربری شوید.

پس از وارد کردن نام کاربری یا رمزعبور، شما وارد پنل کاربری شده، که تصویر آن را در زیر می بینید.در سمت چپ صفحه لیست کلیه رانندگان وجود دارد که میتوانید آنلاینی آنها را بصورت رنگ مشاهده نمایید.

توضیحات رنگ
سبز: راننده آنلاین بوده و منتظر دریافت مسافر از سمت تاکسی می باشد
زرد: راننده در حال رفتن به سمت مسافر بوده ولی هنوز مسافر را سوار نکرده
قرمز: راننده یا آفلاین هست یا مساور سوار کرده و امکان دریافت سفارش ندارد.

توجه:در تصویر بالا نیز، مشاهده میکنید که محل لوکیشن راننده ها بر روی نقشه ثبت شده است، که به شما کمک می کند بهترین و نزدیکترین راننده را به سمت مسافر ارسال نماییدو

ورود به قسمت گفتگو

در قسمت اصلی ، خدمات با کلیک بر روی نام هر راننده، شما میتوانید به صفحه گفتگو یا چت را ببینید.که میتوانید درخواست ارسال سوار کردن مسافر را از همین طریق به کراننده ارسل نمایید.نسخه راننده تاکسی سرویس

اگر شما راننده از یک آژانس هستید که از خدمات تاکسی سرویس آنلاین حامی استفاده میکند، میتوانید اپلیکیشن مخصوص اندروید نسخه رانندگان را از اینجا دانلود نمایید.

پس از نصب این اپلیکیشن، و اجرا نمودن آن، صفحه زیر را در گوشی خود خواهید دید:در این قسمت نام کاربری و رمز عبوری که از مدیریت آژانس دریافت کرده اید را وارد کنید تا وارد پنل کاربری اپلیکیشن شوید.عکسی که در بالا مشاهده میکنید، محل دقیق شما بر روی نقشه را نشان میدهد.در صورتی که درخواست یا پیامی از سمت، آژانس داده باشید یک پیغام یا نوتیفیکیشن به شما ارسال میشود .که با بازکردن تب گفتگو که در پایین صفحه مشخص هست، وارد صفحه گفتگو در می شوید که میتوانید با مدیریت آژانس ارتباط برقرا کنید.

در تصویری که بالا مشاهده میکنید، صفحه چت یا هان گفتگو با مدیریت هست..در بالا سه گزینه سبز،زرد و قرمز مشاهده میکنید، که اگر آموزش قسمت ادمین را خوانده باشید، نشان دهنده وضعیت شما به مدیر هست.جال ما توضیحاتی نیز به شما میدهیم:

سبز: اگر شما برروی دکمه سبز کلیک کنید، بصورت آنلاین وضعیت شما سبز خواهد شد که نشان دهنده این است که شما منتظر دریافت مسافر هستید.
زرد: اگر شما بر روی دکمه زرد کلیک کنید نشان دهنده این است که دارید به سمت مسافر حرکت میکنید تا او را سوار کنید.
قرمز: وقتی روی دکمه قرمز کلیک کنید، نشان دهنده این است که شما یا میخواهید آفلاین شوید یا مسافر سوار کرده اید که در حالت کلی نشان دهنده این است که شما نمیتوانید مسافری را دریافت کنید.حریم خصوصی   -   قوانین و مقررات   -   آموزش آنلاین

کلیه حق و حقوق این وب سایت متعلق است به گروه نرم افزاری HamiRayane